20-21 червня 2019 року на базі факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії ТНТУ відбудеться ІV Міжнародна науково-технічна конференція "ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРИКЛАДНІ АСПЕКТИ РАДІОТЕХНІКИ, ПРИЛАДОБУДУВАННЯ І КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ", присвячена 80-ти річчю з дня народження професора Я.І. Проця, засновника та першого завідувача кафедри автоматизації

Михайлишин Роман Ігорович – к.т.н., старший викладач кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, пройшов науково-освітнє стажування в Кошицькому технічному університеті, м. Кошице (Словаччина), з 8 квітня по 13 квітня 2019 року. Під час стажування Р.І. Михайлишин відвідав центр технологій та інновацій КТУ, ознайомився з новими методами автоматизованого проектування та виготовлення деталей та вузлів.

За участь у рецензуванні статей 2-ї Міжнародної конференції з металообробки та виробництва (ICMMPM2019) яка відбудеться 30-31 липня 2019 року на острові Чеджу (Jeju Island), Південна Корея, проф. Марущака П.О. відзначено сертифікатом.

Завідувач кафедри АВ, проф. Марущак П.О. взяв участь у онлайн-оцінюванні якості навчального процесу та наукової діяльності університетів світу.

За рецензування статей наукових журналів, що видаються видавництвом Elsevier проф. Марущаку П.О. надано сертифікати. Кафедра АВ планує й надалі розширювати співпрацю з провідними світовими науковими журналами, друкувати у них результати досліджень, рецензувати статті, брати участь у редакційних колегіях.

Сьогодні відбулося вручення дипломів нашим випускникам. Завідувач кафедри АВ д.т.н. професор Марущак П.О. та професор кафедри КТ Стухляк П.Д. привітали бакалаврів спеціальності "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" із отриманням дипломів.

Завершив вручення т.в.о. Декана ФПТ Віталій Карташов "Дякуємо за продуктивну та сумлінну працю, будемо раді попрацювати з вами в магістратурі!

За активне та якісне рецензування наукових праць поданих в журнал IJAME, проф. Марущак П.О. одержав сертифікат.

Редакція журналу зацікавлена у розширенні співробітництва з фахівцями кафедри АВ, з питань рецензування та публікування високоякісних наукових статей.

Кафедра автоматизації Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя проводить набір абітурієнтів на спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"

"Під керівництвом асистента кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Михайлишина Романа Ігоровича проведена тематична екскурсія для студентів факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії за спеціальністю "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології" на завод по виробництву електроніки "Flextronics International Ltd." (м. Мукачево, Закарпатська область).

З нагоди Дня науки обласна державна адміністрація та обласна рада нагородила кращих наукових працівників та молодих науковців Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Серед яких кандидат технічних наук Михайлишин Роман Ігорович, асистент кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв.