Михайлишин Роман Ігорович – к.т.н., старший викладач кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, пройшов науково-освітнє стажування в Кошицькому технічному університеті, м. Кошице (Словаччина), з 8 квітня по 13 квітня 2019 року. Під час стажування Р.І. Михайлишин відвідав центр технологій та інновацій КТУ, ознайомився з новими методами автоматизованого проектування та виготовлення деталей та вузлів.

Роман Михайлишин, Марек Врабель, Олег Ясній в центрі технологій та інновацій КТУ

Крім цього Р.І. Михайлишин відвідав кафедру інженерних технологій та матеріалів та ознайомився з методиками дослідження пошкоджень матеріалів.

Олег. Ясній, Анна Гузанова, Жанетта Брезінова, Роман Михайлишин в лабораторії кафедри інженерних технологій та матеріалів КТУ

Під час стажування Р.І. Михайлишин провів 4 лекції за тематикою проведення ними наукових досліджень, а саме:

• Lecture №1. "Pneumatic Handling Systems of Industrial Robots, Advantages and Disadvantages";
  • Lecture №2. "Bernoulli Gripperas an Alternativeto Non-Contact Containment of Objects by Industrial Robots";
  • Lecture №3. "Exploring the Bernoulli Gripping Devices Using the Asys-CFX Software Environment";
  • Lecture №4. "Prospects for the development and introduction of contactless technologies in production".

Під час візиту Р.І. Михайлишин відвідав лабораторію 3D друку та ознайомився із технологією 3D друку металом.

Також Р.І. Михайлишин спільно із Проф. Франтішеком Духоном взяв участь в форумі Industry 4.0 що відбувся в Братиславі 12.04.2019.

Не обійшлося від відвідування Національного Центру Робототехніки Словацької Республіки.

Крім того Р.І. Михайлишин ознайомився з сучасними методами викладання, проведення лекційних та лабораторних занять, підготовки дидактичних матеріалів, вивчив нові педагогічні підходи в автоматизації, робототехніці. Це дозволило отримати низку нових наукових і педагогічних компетенцій, що засвідчує відповідний сертифікат.