За ініціативою кафедри автоматизації технологічних процесів та виробництв з 16 по 18 грудня 2015 року в Тернопільському національному технічному університеті перебувала з візитом делегація Гедікського університету (Стамбул, Туреччина) у складі професора Сануллаха Узбека, декана факультету інженерної механіки та доцента Туби Карахан, заступника дека цього ж факультету.

Турецькі колеги зустрілись з керівництвом ТНТУ ім. І Пулюя та обговорили напрямки співпраці у науковій та освітній сферах. За результатами аналізу структури університетів було відзначено значний потенціал розвитку зміцнення двосторонніх зв’язків, зокрема робототехніці, електротехніці. Особливу зацікавленість турецькі партнери проявили у розвитку програм академічної мобільності, зокрема у рамках програми ERASMUS+. За результатами зустрічі було підписано угоду про співробітництво між Гедікським університетом та ТНТУ ім. І. Пулюя, яка дозволить поглибити співробітництво у науковій та освітній сферах.

Гості побували у центрі інформаційних технологій Cisco Systems та музеї Івана Пулюя, де залишили запис у книзі відвідувачів.

Т. Карахан та П.О. Марущак під час обговорення україно-турецького співробітництва з ректоратом ТНТУ

Колективне фото у музеї Івана Пулюя (зліва направо: П.О. Марущак, С. Узбек, Т. Карахан, В.П. Ясній, А.І. Посвятовська)