7 березня в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулося засідання інженерно-технічної комісії Тернопільського осередку Наукового товариства імені Т. Шевченка (ТО НТШ) приурочене 210-річчю з дня народження Тараса Шевченка.

Відкриваючи засідання, з привітаннями до членів Наукового товариства імені Т. Шевченка звернувся проректор з наукової роботи Павло Марущак, який відзначив роль НТШ в становленні української науки і культури та важливість продовження в нашому університеті славних традицій НТШ, серед засновників яких був Іван Пулюй. Павло Марущак побажав новим членам НТШ плідної роботи на благо університету та України.

"Богдан Андрушків за дорученням Голови Тернопільського осередку НТШ, академіка НАМН Михайла Андрейчина вручив посвідчення новим членам, прийнятим в ряди НТШ рішенням Президії НТШ від 10 липня 2023 року. Від кафедри АВ ними стали: Савків Володимир Богданович, Козбур Ігор Романович, Коноваленко Ігор Володимирович, Трембач Ростислав Богданович, Федорів Петро Степанович, Шовкун Олександр Павлович, Микулик Петро Миколайович, Пісьціо Вадим Петрович.

З науковою доповіддю на тему «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ В ОСВІТНІЙ ТА НАУКОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ» згідно програми березневої сесії ІТК ТО НТШ виступила доцент кафедри АВ Олена Дмитрів.