22 червня 2023 року відбулася онлайн-зустріч адміністрації Відокремленого підрозділу Хмельницької АЕС з викладачами та студентами факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії, зокрема спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Обговорили важливі питання, пов'язані з участю адміністрації ВП ХАЕС в покращенні освітніх програм, практикою і працевлаштуванням студентів, соціальним пакетом.

Ця подія була відмінною можливістю для адміністрації атомної електростанції і студентів зустрітися та обмінятися думками щодо сучасних технологій та інновацій у сфері енергетики. Фахівці ВП Хмельницької АЕС, які були присутні на зустрічі, поділилися своїм глибоким фаховим досвідом та відповідали на запитання студентів і викладачів.

Також розглянули питання, пов'язані зі сталим розвитком, екологією та ефективним використанням енергії. Було цікаво почути різноманітні погляди та ідеї щодо майбутнього енергетичного сектору. Такі зустрічі надають унікальну можливість студентам розширити свої знання та спілкуватися з фахівцями відомої електростанції.

Заступник генерального директора з персоналу Володимир Гудзь вкотре наголосив, що основна мета таких зустрічей - налагодження співпраці з вишами, організація практик для студентів та заохочення випускників до працевлаштування на АЕС.

Ми дуже вдячні адміністрації атомної електростанції за їхню ініціативу та бажання допомагати молодим майстрам своєї справи. Такі зустрічі є невід'ємною частиною нашого навчального процесу, а також допомагають створити міцні зв'язки між академічним середовищем та реальним сектором енергетики.