У п’ятницю, 22 вересня, в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя, був проведений Вечір науки. Майже 200 гостей різного віку, незважаючи на дощ, долучилися до нашого заходу, присвяченому Ночі європейських науковців (European Researchers’ Night (NIGHT).

Основна мета Вечора науки — це популяризація науки та збільшення зацікавленості молоді до навчання і пізнання чогось нового, а також можливість доторкнутися до сучасної науки та науковців.

Науковці університету в доступній та цікавій формі розповіли про свою працю, свої дослідження та застосування досягнень науки в повсякденному житті.

До пізнього вечора відвідувачі мали змогу експериментувати у справжній науковій лабораторії кафедри автоматизації технологічних процесів і виробництв та поспостерігати за сучасними роботизованими виробництвами в лабораторії автоматизації технологічних процесів.

Ми надіємось, що всі присутні на Вечорі науки змогли побачити незвичне в повсякденному і поринути у чудовий світ науки, який з ними залишиться назавжди.

Бажаємо всім визначних наукових звершень!

Фото з вечора науки в ТНТУ