Помилка

[sigplus] Critical error: Image gallery folder articles\20xx\hnure.jpg is expected to be a path relative to the image base folder specified in the back-end.

{gallery width=400 }articles\20xx\hnure.jpg{/gallery}

12 листопада 2014 р на базі Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ) відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Теорія і практика дистанційного навчання іноземних громадян: вітчизняний та міжнародний досвід». Організаторами семінару є Міністерство освіти і науки України, Харківська обласна державна адміністрація та Харківський національний університет радіоелектроніки.

Метою семінару був обмін досвідом та обговорення проблем, пов’язаних з організацією дистанційного навчання, аналіз педагогічних та психологічних аспектів розвитку дистанційного навчання; використання елементів дистанційного навчання в навчальному процесі, та встановлення зв’язків між академічним і комерційним секторами освіти.

На семінарі було представлено доповідь на тему “Віртуальне навчальне середовище Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя на базі LMS ATutor” авторів Дячука С.Ф., Коноваленка І.В., Шкодзінського О.К.

У доповіді розглянуто структуру віртуального навчального середовища ТНТУ, показано взаємодію між його складовими системами, висвітлено ряд технічних особливостей його організації.

Зазначено, що у ТНТУ елементи електронного навчання використовуватись з 2002 року. За цей час розроблено і впроваджено у навчальний процес технічне, інформаційне та програмне забезпечення для підтримки технологій е-навчання, набула чинності низка нормативних документів, які регламентують організацію навчального процесу з використанням електронних освітніх ресурсів і на цій основі створено віртуальне навчальне середовище університету, що дозволяє реалізовувати навчальний процес за концепцією електронного навчання.

Матеріали доповіді розміщено в університетському репозитарії за цим посиланням.